Hírek > 4. liga

A Komáromi Sakk Club mindkét csapata bravúros győzelmet aratott. E csapatunkban mindhárom győztes várakozáson felüli eredményt ért el, Haris Dárius pedig döntetlenjével igazolta a múlt heti gyerekcsapatbajnokságban elért eredményének realitását. F csapatunkban az első 4 tábla remekelt, Molnár Ernő tesztelhette saját változatát a Szvesnyikovban, Vörös Jancsi bá legszebb játszmáira emlékeztetően használta ki ellenfele gyenge pontjait, Molnár Viktor immár 7. hete -az egy Viczencz Peti elleni mattelnézést kivéve - fél pontot sem engedett ellenfeleinek, Jakab Béla pedig a megnyitási hullámzást követően biztos kézzel vezetett játszmában győzedelmeskedett. Gyurenka Ádám - azonkívül, hogy a klub számára szállóigét alkotott  /Egy lépésen 10 percet gondolkodik ?/ - ugyan nem hibátlan játszmában, de az ellenfél utolsó megingását követően kb. 15 utolsó lépésében jó érzékkel pontos játékvezetéssel megérdemelten kasszálta a pontot. A fél pontot Milány Levente nyert állásból hozta - remélhetőleg az azonos színű futók végjátékáról a játszmát követő elemzésnek köszönhetően már többet fog tudni legközelebb.

A 4. liga 2. fordulójának eredményei :

KSC E - Zselíz  4,5:3,5, Komáromi pontszerzők : Olláry, Urbán, Jóba Á. 1-1, Sebenský, Boroš, Haris 0,5-0,5

Udvard B - KSC F  2,5:5,5, Komáromi pontszerzők : Molnár E., Vörös J., Molnár V. Jakab, Gyurenka 1-1, Milány 0,5