Hírek > Komárom-Esztergom Megyei Gyerek csapatbajnokság

A ChessKom B csapata nagy reményekkel indult a tavalyi megyei győztes (a mi első két helyen végzett csapataink megyén kívülinek számítottak) tatabányai Sárberki ÁI csapatához. A várt eredmény ezúttal elmaradt, 11,5:4,5 arányban vereséget szenvedtünk. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy legalább 4-5 pontot fölöslegesen az ellenfélnél hagytunk, de ezt a meccs után legfeljebb a csapatvezetők és az edzők tartják számon. Tény, hogy a rendelkezésre álló 30 percből úgy elhasználni 10-et, hogy 3 perc után vesztett állásban fogyott el a maradék 7 perc - ez bizony joval gyengébb csapatok ellen is kevés lesz. Vissza kell venni az "ifjúi hévből" és oroszlánként küzdeni kevés reménnyel kecsegtető állásban is (aki nem tudja, ez mi lehet, kérdezze meg Molnár Ernőt !). Mindenesetre a mérkőzés sok tanulsággal szolgált, ezekből okulva mind a 4 játékosunk nagyot léphet előre.

A ChessKom A csapata a C csapatot látta vendégül előrehozott mérkőzésen. Bár a papírforma igazolódott - 16:0 A csapatunk javára - , az eredmény nem tükrözi a küzdelmet, C csapatunk minden tagja megérdemli a dícséretet (értelemszerűen A csapatunk minden tagja is) !