Hírek > Vadkerty Emlékverseny, Udvard

Az akarat, a hit,a kitartás és a szorgalom diadala !

Molnár Viktor már sok éve sakkozik és rudjuk, hogy tehetséges. Már nyert is versenyt, érmeket. De hogy a múlt heti Naszályon csapatban nyújtott 100 %-os eredményét az idei udvardi versenyen egyéniben is megismétli, arra azért nem igazán számítottunk. Aki sakkozik (vagy mást sportol), az tudja, hogy akármekkora esélyesként (Viktor 2. kiemelt volt a versenyben) is mindent megnyerni mekkora bravúr ! A 44 versenyző közül (1998.1.1  után született versenyzők indulhattak) egyébként az utóbbi időben szintén sikert sikerre halmozó Jakab Béla kapta az ezüstérmet, pedig ő 4 évvel volt a korhatár alatt ! A verseny tavalyi győztese, Jóba Árpi idén kategóriája győzteseként kapott aranyérmet (a tavalyi feltételek mellett ő nyert volna idén is), míg a nagyon szimpatikusan küzdő Milány Leventéé a bronzérem lett. Meg kell még említeni az alaptalanul csalódott Gyurenka Ádámot, aki frissen igazolt versenyzőként az "öreg rókák" közé ékelődve a nagyon előkelő 10. helyet szerezte meg az összsítésben. Bár nem minden komáromi játékost ért csúcsformában a verseny, a többiek is megfelelő eredményt értek el.